Apie mus

Apie mus

UAB Malkų įlankos terminalas – 2000 metais įkurta jūrinės krovos įmonė. Terminalas veiklą pradėjo nuo apvalios medienos krovos. Dėl nuolatinės plėtros šiandieną terminalas yra vienas didžiausių žemės ūkio produktus kraunančių terminalų Klaipėdoje. Taip pat bendrovė sėkmingai krauna birius statybų pramonės produktus bei įvairius kitus generalinius krovinius. Šiandieninis MĮT krovos pajėgumas siekia 1,8 mln. tonų per metus.
Terminalas įsikūręs pietinėje Klaipėdos valstybinio jūrų uosto dalyje, negyvenamoje miesto zonoje. Dėl šio privalumo MĮT pasiekiamas išvengiant dideliu eismu pasižyminčių pagrindinių miesto gatvių, o trumpiausias atstumas iki geležinkelio stoties „Draugystė“ leidžia itin operatyviai aptarnauti vagonais atvykstančius krovinius.
Malkų įlankos terminalui krovinius patiki Lietuvos ir užsienio kompanijos. Ypatingas dėmesys kiekvienam klientui ir jo problemų sprendimui, sklandūs krovos darbai ir platus paslaugų spektras padėjo įmonei pelnyti reikliausių Skandinavijos bendrovių pasitikėjimą.

MĮT krovinių ir paslaugų tipai

Kiekvienas užsakymas vertinamas individualiai, todėl bendrovė užtikrina platų krovinių ir paslaugų spektrą: 

  • Apvalios bei pjautinės medienos krova;
  • Birių žemės ūkio produktų krova;
  • Suverstinių krovinių krova;
  • Generalinių, tarp jų ir negabaritinių, bei fasuotų krovinių krova;
  • Generalinių bei birių krovinių krova iš/į konteinerius.

Savo srities profesionalai turintys ilgametę patirtį bei šiuolaikiškų technologijų taikymas užtikrina, kad krovos darbai bus atlikti kokybiškai, operatyviai ir saugiai.

Terminalo infrastruktūra

Terminalo teritorijos plotas - 15 ha.
Naudojamos krantinės:

  • Nr. 141. Krantinės ilgis yra 168 m, didžiausia grimzlė siekia 9 m, o maksimalus leistinas laivo ilgis – 160 m.
  • Nr. 142. Krantinės ilgis yra 274 m, didžiausia grimzlė siekia 10 m, o maksimalus leistinas laivo ilgis – 235 m.
4 geležinkelio atšakos talpina daugiau nei 150 vagonų. Reikiami manevravimo darbai atliekami įmonei priklausančiu šilumvežiu. 
 
 
Kokybės politika
 

Mūsų tikslas – stabilus bendrovės vystymas, krovos darbus atliekant kokybiškai, operatyviai ir saugiai.

Siekdami šio tikslo užtikriname aukščiausią paslaugų kokybę. Atsižvelgdami į kliento ir kitų suinteresuotų šalių poreikius bei lūkesčius, siekiame nuolatinio tobulėjimo.

Nuo 2017 m. MĮT suteiktas kokybės vadybos sistemos atitikties ISO 9001:2015 sertifikatas, patvirtinantis, kad įmonėje įdiegta kokybės vadybos sistema atitinka naujausius tarptautinių standartų reikalavimus.

 


Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (ang. Cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką "Sutinku". Savo duotą pasirinkimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Plačiau apie naudojamus slapukus skaitykite "Privatumo politikoje".

Sutinku
X