Naujienos

Gaisras terminale likviduotas

2018 m. balandžio 22 d. vakarą, 20:50 val. užsidegė transporterio juosta tarp sandėlių. 

MĮT pamainos viršininkas greitai pastebėjo gaisrą ir  iškvietė specialiąsias tarnybas.  Skubiai į įvykio vietą atvykusios  gausios Klaipėdos apskrities priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos pajėgos gaisrą likvidavo greičiau nei per pusvalandį. 

2018.04.23 ryte MĮT  jau dirbo įprastu režimu, krovos darbai vykdomi pagal planą.  Dėl šio įvykio klientai jokių nepatogumų ar nuostolių nepatyrė. Gaisras kilo dėl transporto juostos gedimo. Šiuo metu yra atliekamas nuodugnus kitų įrengimų patikrinimas.

Visas MĮT turtas, tame tarpe ir teritorijoje esantys kroviniai yra apdrausti, tad  patirtus nuostolius dar vertiname. Planuojama, kad gaisro padariniai bus likviduoti per artimiausias 4 savaites.

Dėkojame Klaipėdos apskrities priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos ugniagesiams už puikiai atliktą operatyvų darbą, bei atsiprašome visų,  kam šis incidentas galėjo sukelti nepatogumų.

 

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (ang. Cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką "Sutinku". Savo duotą pasirinkimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Plačiau apie naudojamus slapukus skaitykite "Privatumo politikoje".

Sutinku
X