Naujienos

 

Svarbus kiekvienas darbuotojas

MĮT yra socialiai atsakinga įmonė, kuriai svarbu ne tik suteikti geras darbo sąlygas, bet ir rūpintis savo darbuotojų sveikata ir jų gerove senatvėje.

Gaisras terminale likviduotas

2018 m. balandžio 22 d. vakarą, 20:50 val. užsidegė transporterio juosta tarp sandėlių. MĮT pamainos viršininkas greitai pastebėjo gaisrą ir iškvietė specialiąsias tarnybas. Skubiai į įvykio vietą atvykusios gausios Klaipėdos apskrities priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos pajėgos gaisrą likvidavo greičiau nei per pusvalandį.

Naujos krovos galimybės MĮT

Malkų įlankoje šiemet prasideda intensyvūs akvatorijos gilinimo darbai. Tai bus vienas didžiausių VĮ KVJUD pradėtų infrastruktūros vystymo projektų, o kartu istorinis įvykis ir MĮT, kuris dėl gylio apribojimų iki šiol negalėjo pilnai išnaudoti savų krovos pajėgumų.

Rekordinis grūdų sezonas

2015/2016 metų grūdų sezonas vainikuotas rekordiniu žemės ūkio produktų krovos kiekiu. Per sezoną perkrauta daugiau kaip 700‘000 tonų žemės ūkio produktų.

Rekordiniai 2015 metai

UAB MALKŲ ĮLANKOS TERMINALAS krovos apyvarta auga 6 metus iš eilės. Šį kartą pasiektas daugiau kaip 35% krovos augimas.

Neregėtas krovinys

UAB MALKŲ ĮLANKOS TERMINALAS – neregėtas krovinys. Į specialiai tam pritaikytą laivą terminalas krovė gyvus galvijus.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (ang. Cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką "Sutinku". Savo duotą pasirinkimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Plačiau apie naudojamus slapukus skaitykite "Privatumo politikoje".

Sutinku
X